Kust tellida Forskolini ekstrakti, mis on saadaval veebis


Kaalu langetamine võib olla äärmiselt raske. Uuringud näitavad, et ainult 15% inimestest õitseb traditsiooniliste kaalulangetusmeetodite kasutamine. Need, kes ebaõnnestuvad, otsivad tõenäoliselt selliseid võimalusi nagu toidulisandid ja ka looduslikud ravimid. Kuid praegu on mitmeid kaalulangetuse toidulisandeid, mis tegelikult ka toimivad. Üks neist kannab nime Forskolini ekstrakt – looduslik taimne ühend, mis on kuulutatud märkimisväärseks kaalujälgimislisandiks. See lühike artikkel tutvustab Forskolinit ja selle taga olevaid teaduslikke uuringuid. Ärge tellige ühtegi tüüpi Forskolini tooteid enne selle Forskolini analüüsi lugemist: Forskolini ekstrakti eelised ja  tellimine .

Mis on Forskolin

Forskoliin on orgaaniline ekstrakt Coleus forskohlii päritolust, mis on piparmünt. Sajandeid on seda taime tavapärases mahemeditsiinis tegelikult kasutatud erinevate tingimuste ja ka tingimustega toimetulemiseks. Kaasaegne kliiniline uuring on nüüd tõestanud, et suur osa neist tervise ja heaolu positiivsetest külgedest peab paika. Lisaks leitakse, et Forskolini võiks kasutada kaalu langetamiseks mõeldud pillide jaoks. Kaalulangetuslisandina saavutas Forskolin oma populaarsuse USA-s pärast seda, kui teda tutvustati 2014. aasta jaanuaris Dr. Ozi programmis.

Osta Forskolini ekstrakti veebist

Selles programmis kutsus Forskolin “välk pudelis” ja “ime lill rasva vastu võitlemiseks”. Tema külaline, kaalukaotuse spetsialist, teatas, et see on tema klientide rasvapõletuse kahekordistanud. Ta väitis, et kui teie ainevahetuse kiirus magab, kutsub Forskolin selle üles. Ta ei väida, et see toimiks imesid iseseisvalt, kuid soovitab seda kergete treeningute ja isegi toitumiskava programmi puhastamise lisana. Dr Oz väitis, et ta esitas kõik uuringud ja talle avaldas muljet tõestus, et see sütitab teie ainevahetust. Ta tõstab seda esile metafooriliselt, visates valge pulbri kohe keeduvanni, pannes selle kohese intensiivse aurutamise alustama.

Loodusravimite terviklik andmebaas hindab Forskoliini potentsiaalselt tõhusaks kui bronhiaalastma korral sissehingatud pulbrit ja intravenoosset ravimit idiopaatilise kongestiivse kardiomüopaatia korral. Lisaks mainitakse, et see võib vähendada silmasisest stressi, kuid glaukoomiga patsientide puhul pole seda tegelikult kontrollitud. Turvalisuse reiting on potentsiaalselt ohutu ja pakub potentsiaalset suhtlust nii retseptiravimite kui ka teiste looduslike ürtide või toidulisanditega.

Forskolini ekstrakti taga olevad uuringud kehakaalu alandamiseks

Forskolini tulemusi inimeste kaalukaotuse kohta on uuritud kahes uuringus. Mõlemad olid randomiseeritud kontrollitud uuringud, mis oli kliiniliste uuringute kuldkriteerium. Suurim test värbas 30 ülekaalulist ja rasvunud meest, kes määrati pärast seda meelevaldselt kaheks meeskonnaks:

  • Forskoliini rühm: 15 mehele lisati kaks korda päevas 12 nädala jooksul 250 mg Coleus forskohlii ekstrakti (10% Forskolin).
  • Platseebo meeskond: 15 meest võtsid täpselt sama palju näiv toidulisandeid (platseebo).

Platseebo meeskonnaga võrreldes langesid Forskolini võtnud mehed tunduvalt rohkem. Lisaks tõusis Forskolini rühmas vaba testosterooni sisaldus märkimisväärselt. Testosteroon võiks stimuleerida rasva vabanemist rasvarakkudest, mis võiks osaliselt kirjeldada uuringutes täheldatud kaalukaotust. Testosterooni tõus võib lisaks tagada lihasmassi suurenemise. Tegelikult oli Forskolini meeskonnas kõva kehamassi suurendamise suund. Erinevates teistes uuringutes said 23 ülekaalulist naist 12 nädala jooksul 500 mg päevas Coleus forskohlii . Tulemused näitasid, et Forskolin võib kaalutõusu vastu kaitsta.

Forskolini ekstrakti tervislikud eelised

Forskolin pakub teie kehakaalu alandamise jõupingutusi suureks tõukeks, suurendades rasvasisaldusega ensüümide ja isegi hormoonide aktiivsust kehas. Te kahjustate kokkuhoitud rasva ja ka liigseid kaloreid, muutes teie kaaluhalduse teekonna kiireks ja lihtsaks. Forskolin on saanud professionaalseid teste, et kutsuda esile soodsad muudatused kehasüsteemis, vähendades keha rasva osa ja rasva massi tunduvalt.

Tootes sisalduvat energeetilist koostisosa on juba mitu aastat kasutatud mitmesuguste mitmesuguste tingimuste ja probleemide lahendamiseks. Komponent on riskivaba, kasulik ja on isegi saanud meditsiiniliste uuringute tulemused väga positiivsed.

Kirinõges forskohlii taim on kuulunud tavapäraste looduslike ravimeid sajandeid. Seda on tegelikult kasutatud selliste probleemide raviks nagu südamehaigused, astma, hingamisteede haigused ja ebaregulaarsused. Inimestel on Forskolini pillidel eeliseid nagu siin:

  • Laiendage kopsude hingamisteid, aidates leevendada bronhiaalastmat.
  • Suurendage luude mineraalset paksust, vähendades luude nõrgenemise ohtu.
  • Edendage testosterooni arengut, soodustades lihasmassi säilimist.
Osta Forskolini ekstrakti veebist

Forskolini võimalikud kõrvaltoimed

Uuringute kohaselt olid olulised Forskolini toidulisandid seotud kõrge vererõhu alandamisega täiskasvanutel, kes võtsid päevas 150 mg ravimit. Palun võtke kindlasti ühendust oma meditsiinitöötajaga, kui kasutate mõnda muud ravimit. Mõnel äärmisel juhul väärib märkimist, et tulemused olid peapöörituse ja isegi kohmetuse esilekutsumiseks piisavad, nii et palun Forskolini proovimise valimisel olge valvsad.

Kui teil on olnud südamehaigus, olge Forskolini peale mõeldes ettevaatlik. Mõne kliendi südame löögisageduse muutused olid väikesed, mis võib põhjustada probleeme täiskasvanutel, kes on juba varem tegelenud südameprobleemidega. Sel põhjusel pole Forskolini võtmine tõenäoliselt suurepärane mõte, kui teil on varem olnud probleeme südamega.

Kolmandad võimalikud kõrvalmõjud, kui te võtate spetsiifilisi ravimeid, näiteks verevedeldajaid või antihüpertensiivseid ravimeid, peaksite Forskolini ära hoidma. See on tingitud asjaolust, et Forskolin võib toimida pidevalt muutuva verevedeldajana ja seetõttu võib see teie kasutatavate ravimite osas põhjustada tavalisi probleeme.

Pidevalt on teie huvides tarbida kogu toiduga toitumisplaani, kui see on teostatav. See peatab veelgi enam Forskolini toidulisandite mis tahes kõrvaltoimed, mida võite kogeda. Need kolm eristsenaariumi on kõige olulisemad võimalikud komplikatsioonid ja seetõttu tuleb neid arvesse võtta kõigil inimestel, kes neid terviseprobleeme haldavad. Kuid ka paljude täiskasvanute jaoks on loodusliku Forskolini ekstrakti võtmine täiesti hea ja ohutu. Enamik täiskasvanuid ei näe igasugust kahjulikku mõju, mis on tüüpiline paljude muude dieettoodete hulgas nende rafineerimise ja valmistamise meetodi tulemusel.

Kas me saame tellida Forskolini ekstrakti, mis on veebipoodides saadaval

Forskolini ekstrakti ostmiseks on 3 alternatiivi . Võite oma eelistuse valida vastavalt vajadusele. Kuid ka kõige tõhusamate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada väga vähe Forskolini 3 pudelit.

Siin on Forskolini toote hind:

Forskolin toodet Parim pakkumishind Osta kohe
30 päeva pakkumise
(1 pudel)
59.95€
49.95€
Osta kohe
3 kuud varustamine
(2 pudelit + 1 pudel tasuta)
149.85€
99.90€
Osta kohe
6 kuud varustamine
(3 pudelit + 3 tasuta pudelid)
299.70€
149.85€
Osta kohe

Kõige tõhusam koht Forskolini ekstrakti üksuste hankimiseks ja ka nende petmiseks on volitatud toote veebisait bauernutrition.com ja mitmed muud veebipoed, millel on selle kaubamärgi turustamiseks litsents. Ostmist saab teha veebis otse Forskolini ametliku veebisaidi kaudu, mille kasutamine on äärmiselt lihtne ja isegi keeruline. Forskolini saate osta tagasimakse lähenemisel MasterCardis, Visa või Paypalis. Teie tellimus laekub kindlasti 2–5 tööpäeva jooksul, samuti antakse teile jälgimisnumber.

Võite saada Forskolini enesekindlalt, sest selle tagatiseks on 60-päevane riskivaba ja muretu raha tagasi garantii . Ostke Forskolin 250 20% nüüd või kasutage meie ainulaadset kokkuhoidu, tellides arvukalt plaane, tellides kolm pudelit Forskolin 250 ja saate veel kolm täiesti tasuta pudelit. See on terve 6-kuuline pakkumine, mis maksab vaid kolm kuud, andes teile nii kulude kokkuhoiu kui ka suuremad tulemused.

Ostke Forskolini ekstrakti ametlikult veebisaidilt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *